فارسی
    ENGLISH

 
 

شرکت توليدي کيازيپ در سال 1349 شروع به کار نموده و در حال حاضر با نزديک به 40 سال سابقه توليد انواع زيپ بزرگترين واحد توليد کننده زيپ در کشور مي‌باشد.

اين شرکت با استفاده از فضاي توليدي بسيار وسيع و بهره‌گيري از توان و دانش قريب به 250 نفر از پرسنل زبده خود مشغول به فعاليت مي‌باشد. وجود ماشين‌آلات تمام اتوماتيک و مدرن و امکانات به روز دنيا در اين واحد صنعتي و با کمک دانش فني بسيار بالاي پرسنل آن مجموعه‌اي بسيار کارآمد و توانا را جهت توليد انواع زيپ در ايران فراهم نموده است.

اين شرکت با توليد انواع زيپ‌هاي فلزي و پلاستيکي و استخواني انواع قفل زيپ با اشکال بسيار متنوع و زيبا و زيپ چسبان مجوعه‌اي بسيار متنوع و بديع از توليدات را گردهم آورده که تمامي نيازهاي مشتريان را يک‌جا برآورده مي‌سازد.

واحد رنگرزي اين شرکت از مدرن‌ترين واحدهاي رنگرزي کشور به شمار مي‌آيد و با توليد رنگ‌هاي کاملاً استاندارد و مشابه رنگ پارچه  پوشاک کليه مشکلات واحدهاي توليد پوشاک را برطرف نموده است.

علامت و نشانه توليدات اين شرکت "KIA" بوده که وجود آن بر روي محصولات اين واحد توليدي به عنوان نشانه کيفيت کالا نماد اعتماد مشتريان است.

 


خانه  |  درباره ما ارتباط با ما

Tel:(+98)21-88963344-88950676-7  |  Fax:(+98)21-88950675  | Email : kiazip@jamejam.net
تهران ، میدان دکتر فاطمی ، ابتدای خیابان گمنام،خیابان جهان مهر ، خیابان بوعلی سینا غربی، شماره 57
Powered by GTIT